News - Mechanik taboru kolejowego 2017 w planie wydawniczym firmy Cenega

23.02.2017, Warszawa - Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Mechanik taboru kolejowego 2017, czyli polska edycja gry Train Mechanic Simulator 2017, stworzona przez Si7 Studio. Tytuł ukaże się w ramach serii Polskie Symulatory 24 marca na komputery osobiste i dostępny będzie w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.

Wciel się w rolę mechanika lokomotyw i pociągów. Odszukaj uszkodzone lokomotywy na torach i napraw je w jednym z 3 warsztatów zlokalizowanych na 25 km2 otwartego świata kolei. Staw czoła wszystkim typom uszkodzeń w 3 rodzajach lokomotyw: spalinowych, elektrycznych oraz oldschoolowych parowozach.

 

· 3 warsztaty do wyboru: skorzystaj ze świetnie wyposażonych zakładów naprawczych

· Ponad 1000 elementów do naprawy: od drobnych usterek po poważne awarie

· Unikalny system ekonomii: zdecyduj o strategii finansowej oraz systemie napraw

· Otwarty, zróżnicowany świat: 25 km2 trasy pokrytej liniami kolejowymi

· 3 rodzaje lokomotyw: spalinowe, elektryczne oraz parowozy

 

Grę zamówić można przed premierą m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.


O serii Polskie Symulatory:

 

Polskie Symulatory to seria najlepszych gier symulacyjnych stworzonych przez polskie studia developerskie. Operuj niezwykłymi maszynami, jednostkami i pojazdami oraz sprawdź się w różnych zawodach, by odkryć swoje ukryte powołanie! W ramach serii ukazały się do tej pory: Demolka i budowa 2017, Wielkie statki Bałtyku 2017, Wielkie maszyny 2017, Roboty i drony 2017 oraz Operator numeru alarmowego.23.02.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły