News - Marvel vs. Capcom: Infinite w planie wydawniczym firmy Cenega

23.06.2017, Warszawa - Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra z gatunku bijatyk, pt. Marvel vs. Capcom: Infinite. Tytuł w angielskiej wersji językowej pojawi się w kraju równocześnie ze światową premierą, 19 września br., na komputerach PC i konsolach PlayStation®4 oraz Xbox One.

Marvel vs. Capcom: Infinite to epickie zderzenie dwóch kultowych uniwersów w jednej, wybuchowej bijatyce pełnej ikonicznych bohaterów.   Stworzona dzięki wspólnej wizji dwóch firm gra zaoferuje wiele ekscytujących trybów dla pojedynczego gracza, jak i bogatą zawartość trybu multiplayer, który spodoba się zarówno weteranom serii, jak i nowicjuszom. Oprócz opcji Arcade, Treningu i Misji pojedynczy gracze będą mogli przeżyć tryb fabularny o iście filmowym rozmachu. Dzięki niemu będzie można bliżej poznać oba uniwersa i zmierzyć się z nowym zagrożeniem - Ultronem Sigmą, którego celem jest zaszczepić cybernetycznym wirusem wszystkie żywe organizmy.

 

Wśród legendarnych postaci z obu uniwersów znajdą się m.in. Iron Man, Hulk, Thor, Ryu, Chris Redfield czy Mega Man X, każdy z unikalnymi zdolnościami i mocami.

 

Cechy gry:

 

·         Wybierz ulubioną postać z uniwersum Marvela lub Capcomu i zmierz się w pojedynkach 2 vs 2

·         Wykorzystaj jeden z sześciu Kamieni Nieskończoności, które wpłyną na walkę

·         Weź udział w filmowej fabule dla pojedynczego gracza

·         Ćwicz w trybach dla pojedynczego gracza, takich jak Trening, Misje i Arcade

·         Rywalizuj online w trybie rankingowym lub swobodnym, albo obserwuj walki w trybie obserwatora

 

Poza wersją standardową, w naszym kraju dostępna będzie także wersja Deluxe zawierająca grę na PS4 lub Xbox One oraz Przepustkę Sezonową na rok 2017. Season Pass gwarantuje dostęp do 6 nowych postaci, które pojawią się po premierze, w tym Sigmy - głównego antagonisty z Mega Man®X.23.06.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły