News - LEGO Worlds na Nintendo Switch już jesienią!

Warszawa, 14.07.2017 - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością ogłasza że już jesienią do sprzedaży trafi LEGO® Worlds na Nintendo Switch. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej. Za lokalizację odpowiada QLOC S.A.

LEGO® Worlds na Nintendo Switch można zamówić w przedsprzedaży m.in. na muve.pl oraz gry-online.pl. Kopie fizyczne pozwolą na dostęp do dwóch pakietów zawartości do pobrania, w tym pakietu klasycznego kosmosu.

 

W LEGO® Worlds gracze wyruszają na kreatywną przygodę, by zasłużyć sobie na tytuł Architekta. Będą szukać skarbów, ukrytych w zarówno zabawnym, jak i fantastycznym wachlarzu wirtualnych miejsc. Ożywają one dla nich dzięki nieprzeliczonemu mrowiu pojazdów i stworzeń - od piernikowych ludków na słoniach przez prehistoryczne damy, które straszą niedźwiedzie polarne, po bagienne policyjne helikoptery, balony z gorącym powietrzem i arktyczne skutery śnieżne. Gracze mogą dążyć ku architektonicznej chwale, pomagając po drodze innym postaciom LEGO® - znajdując miecz dla egipskiej królowej, broniąc rybaka przez inwazją olbrzymich trolli, czy też budując cyklopowi dom. Biomy i dzieła wzrastają na wszelkie sposoby, jakie tylko wymarzy sobie gracz: czy to klocek po klocku, czy może poprzez stawianie przygotowanych już olbrzymich struktur LEGO® lub też kształtowanie i zdobienie samego krajobrazu za pomocą cudownych, stworzonych w tym celu narzędzi. Z kolei tryb sieciowy LEGO® Worlds pozwala tworzyć pomosty między światami twórców, co umożliwia wzajemne i wspólne zwiedzanie swoich włości i branie udziału w konkurencjach bądź kooperacjach tworzonych również przez graczy.

 

Gra LEGO® Worlds dostępna jest również na systemie rozrywki PlayStation®4, Xbox One i komputery PC. Zwiastuny gry dostępne są tutaj:

 

·       Pierwszy oficjalny zwiastun

·       Zwiastun premierowy

·       Sandbox mode14.07.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły