News - LEGO CITY: Tajny agent w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 02.02.2017 - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra LEGO® CITY: Tajny agent. Tytuł pojawi się wiosną 2017 roku w polskiej wersji językowej na komputerowe systemy rozrywki PlayStation®4, konsole Xbox One®, Nintendo SwitchTM oraz komputery PC. Za lokalizację gry odpowiada QLOC S.A. Szczegóły wydania będą podane w późniejszym terminie.

Wyścig z Chase'em - pierwszy zwiastun LEGO® CITY Tajny agentTM 


Warner Bros. Interactive Entertainment wraz z TT Games przygotowały pierwszy zwiastun gry LEGO® CITY Tajny agentTM, przedstawiając graczom postać Chase'a McCaina, funkcjonariusza policji zmuszonego do działania w sekrecie (oraz wielu przebraniach), aby schwytać niesławnego - i niedawno zbiegłego - bandytę, Rexa Fury'ego, oraz powstrzymać nękającą miasto falę przestępstw.

 

Zwiastun LEGO® CITY Tajny agentTM z polskimi napisami dostępny jest tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=fvuaVR6OBIc&feature=youtu.be

 

W LEGO® CITY Tajny agentTM gracze mogą odkryć ponad 20 unikalnych dzielnic miasta, z których każda pełna jest złodziei samochodów do powstrzymania, pojazdów do prowadzenia, psotnych kosmitów do złapania, zabawnych filmowych nawiązań do odkrycia, zagubionych prosiaków do uratowania i, oczywiście, setek przedmiotów do zebrania. Oryginalna historia w połączeniu z wyjątkowym humorem LEGO w otwartym świecie czyni z tej gry wyjątkową, pełną zabawy przygodę dla graczy w każdym wieku. Dostępna na komputerowe systemy rozrywki PlayStation®4, konsole Xbox One®, Nintendo SwitchTM oraz komputery PC po raz pierwszy wiosną 2017!

 

Grę można zamawiać przed premierą m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.02.02.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły