News - Jurassic World Evolution w planie wydawniczym

Warszawa, 17.04.2018Cenega, partner firmy Sold Out w Polsce z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła jedyna w swoim rodzaju gra strategiczna – Jurassic World Evolution. Tytuł w angielskiej wersji językowej trafi na system PlayStation®4 i konsolę Xbox One 3 lipca 2018 roku.

 

Stań w centrum jurajskiej akcji i zbuduj własne Jurassic World. Przejmij dowodzenie nad operacjami na legendarnym archipelagu wysp Muertes I przedstaw światu piękno, majestat i grozę przywróconych do życia dinozaurów. Buduj obiekty związane z Nauką, Rozrywką i Bezpieczeństwem w niepewnym świecie, w którym życie zawsze znajdzie drogę do rozwoju. Twórz dinozaury, które myślą, czują i inteligentnie reagują na otaczający je świat. Baw się życiem, dając dinozaurom unikatowe zachowania, cechy i wygląd, a potem wykorzystaj je do poszukiwań DNA zaginionego dinozaura. Kontroluj cały archipelag rozbudowanymi narzędziami zarządzania lub podejmij bezpośrednie działania na ziemi i w powietrzu. Rozwiń swoje wyspy i wybierz swoją podróż w zupełnie nowej historii, w której spotkasz ikoniczne postacie z historii franczyzy i dekady świada Jurassic na wyciągnięcie twojego palca!

 

Zamów grę przed premierą m.in. na muve.pl i sklep.gry-online.pl, by otrzymać dodatkową skórkę dla jeepa i helikoptera!17.04.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły