News - Husk w planie wydawniczym firmy Cenega

10.01.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce, z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra HUSK. Jest to survival-horror, stworzony przez polskie studio UndeadScout we współpracy z IMGN.PRO. Gra ukaże się 3 lutego na komputery osobiste i dostępna będzie w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej.

Z okazji ogłoszenia daty premiery, twórcy gry przygotowali nowy zwiastun, w polskiej wersji językowej. Jest on dostępny tutaj:

 

https://www.youtube.com/watch?v=pSXxuneCrC4


Husk to rasowy survival-horror z perspektywy pierwszo-osobowej, inspirowany tytułami takimi jak Silent Hill, czy Alan Wake. W grze nie zabraknie walki, rozwiązywania zagadek i poznawania mrocznej i intrygującej opowieści. Za powstanie gry odpowiadają studia IMGN.PRO (producent i wydawca gry KHOLAT) oraz Undeadscout, dla którego jest to debiut. Za oprawę dźwiękową gry odpowiada Arkadiusz Reikowski. Autorem utworu promującego grę pt. „Road With No Return" jest Peter Klett - były gitarzysta i współzałożyciel kultowej amerykańskiej formacji CANDLEBOX.


Jesteśmy niezmiernie podekscytowani faktem, że za niespełna miesiąc gracze na całym świecie będą mogli zagrać w debiutancki tytuł będący efektem naszej kooperacji ze studiem IMGN.PRO. Wraz z naszym najnowszym trailerem uchylamy nieco rąbka tajemnicy głównego wątku fabularnego gry. W Husk za pomocą medium jakim jest oniryczny horror, pragniemy dotykać realnych i często bardzo bolesnych problemów - powiedział Łukasz Noculak ze studia UndeadScout. - Nie chcę zdradzać teraz więcej szczegółów - już wkrótce będziecie mieli okazję przekonać się sami!

 

Grę można zamawiać przed premierą m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.


Więcej informacji:


Press Kit

www.welcometoshivercliff.com

www.facebook.com/huskgame

www.imgn.pro

http://peterklettmusic.com


O UndeadScout

 

UndeadScout to młode, niezależne studio z Bielska-Białej. Swoją działalność rozpoczęło w 2014 roku od samego początku kładąc nacisk na tworzenie oryginalnych i klimatycznych historii. Dążeniem studia jest tworzenie gier stanowiących wyzwanie i pozostających w pamięci na długo po ich ukończeniu.


O IMGN.PRO


IMGN.PRO to światowy wydawca i twórca gier komputerowych, którego siedziba mieści się w Bielsku-Białej. Studio tworzą specjaliści, za którym stoi ponad 10 letnie doświadczenie w branży gier komputerowych.


INFORMACJE O GRUPIE CENEGA

 

Grupa Cenega jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation4 (PS4), Sony PlayStation3 (PS3), Sony PlayStation Vita, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, BANDAI NAMCO Entertainment, Bethesda Software, Capcom Interactive, Paradox Interactive, Play Way SA, SEGA Europe Ltd, Sold Out, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. Interactive Entertainment. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się tak popularne marki, jak Batman: Arkham, Borderlands, DOOM,  Fallout, Football Manager, Grand Theft Auto, Mafia, Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken, The Elder Scrolls, Total War, Tomb Raider,  Sid Meier's Civilization czy LEGO Video Games.

 

Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl10.01.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły