News - FORTNITE – nowa gra akcji od Epic Games już dostępna

25.07.2017 Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny firmy Epic Games, Inc. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że od dziś w sklepach dostępna jest kooperacyjna gra FPS z budowaniem fortyfikacji pt. Fortnite. Tytuł w polskiej (napisy i dialogi) i angielskiej wersji językowej dostępny jest na PC. Za lokalizację odpowiada Epic Games, Inc.

Fortnite w wersji pudełkowej ukazał się w Edycji bohaterów wzbogaconej o wartościowe bonusy. W skład tego wydania wchodzi dostęp do wczesnej wersji gry oraz dodatki o wartości ponad 400 zł*!:

 

·         Pakiet 8 rzadkich bohaterów

·         Pakiet rzadkiego uzbrojenia (4 rodzaje broni i jedna pułapka)

·         Ekskluzywny pistolet fundatora

·         I jeszcze więcej!


Nie szukaj schronienia. Stwórz własne!

 

Burza nadciągnęła bez ostrzeżenia. Aż 98% populacji wyparowało... Potem zjawiły się potwory. Poprowadź pozostałych przy życiu bohaterów do walki i uratuj ludzkość. Odkryj duży, zniszczalny świat, w którym każda gra będzie inna. Buduje wielkie fortece, twórz nietypową broń i zbieraj łupy. No i nie zapomnij skrzyknąć znajomych!

 

Cechy gry:

 

· Zbierz zespół. Rekrutuj i trenuj komandosów, wojowników ninja, konstruktorów i obcych. Przydziel do drużyny największych wymiataczy i razem odbijcie Ziemię.

· Projektuj i podbijaj. Przełomowy system budowania umożliwi ci tworzenie wymyślnych fortec. Zwab potwory w niszczycielskie pułapki z zatrutymi strzałkami, metalowymi kolcami czy działkami obronnymi. Ale buduj uważnie, hordy potworów potrafią wyczuć wady konstrukcyjne jak świeże mięso.

· Ćwicz rzemiosło. Wykorzystaj zebrane surowce, aby tworzyć wystrzałowe bronie, jak domowe snajperki, hydrauliczne kilofy i katapulty, które wyrzucą potwory w powietrze. Rozwijaj drzewko rozwoju bohatera, żeby odblokować więcej dziwacznych narzędzi destrukcji do budowy.

· Poznawaj przyjaciół. Dzięki grze z proceduralnie generowanymi mapami, do której w każdej chwili można dołączyć lub wyjść, Fortnite spodoba się zarówno fanom shooterów, budowania, eksplorowania, jak i każdemu ninja.

 

* Przybliżona wartość gry i dodatków w dniu premiery gry (za www.epicgames.com/fortnite)25.07.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły