News - Football Manager 2019 w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 17.08.2018 - Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Football Manager 2019. Ten najpopularniejszy menedżer piłkarski na PC i komputery Mac trafi do sprzedaży w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru już 2 listopada br. Tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek LOTTO Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze.

 

Football Manager 2019 pożegna się z ikonicznym „menadżerem”, który pojawiał się na okładce każdego wydania gry od czasu FM 2005. Nowa grafika i przeprojektowane logo zwiastują mnóstwo nowych i ulepszonych funkcji, a wraz z wdrożeniem po raz pierwszy licencji DFL Bundesliga, Football Manager 2019 będzie jeszcze bardziej wszechstronny w swoim realizmie niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Już dziś wszyscy fani, którzy zamówią grę Football Manager 2019 przed premierą w wybranych sklepach biorących udział w tej akcji, otrzymają 10% zniżki do momentu premiery. Ponadto osoby, które dokonają przedsprzedaży za pośrednictwem wybranych sklepów cyfrowych, będą mogły rozpocząć karierę menadżerską wcześniej, dzięki w pełni grywalnej wersji Beta, która będzie dostępna na około dwa tygodnie przed premierą (kariera w trybie dla jednego gracza w wersji Beta może być przeniesiona do pełnej gry).

 

Pierwsze szczegóły kluczowych cech gry Football Manager 2019 zostaną ujawnione pod koniec września.17.08.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły