News - Elite Dangerous: Legendary Edition na PlayStation 4 i Xbox One od dziś w sprzedaży

27.06.2017, Warszawa - Cenega, partner firmy Sold Out w Polsce z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafił wielokrotnie nagradzany tytuł Elite Dangerous w wersji Legendary Edition. Gra będąca połączeniem symulatora statku kosmicznego z walkami w przestrzeni kosmicznej oraz gry ekonomicznej dostępna jest w pudełkowym wydaniu w angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation®4 oraz Xbox One.

Elite Dangerous: Legendary Edition zawiera grę Elite Dangerous, przepustkę sezonową Elite Dangerous: Horizons oraz bonus w postaci 1,000 wirtualnej waluty przeznaczonej do wydania w grze na kosmetyczne ulepszenia.

 

Trailer do Elite Dangerous: Legendary Edition można obejrzeć tutaj.

 

Elite Dangerous to sandboksowy symulator statku kosmicznego, który umożliwia handel, eksplorację, walkę w przestrzeni kosmicznej oraz pozwala na wykonywanie niezliczonej ilości misji jak również interakcje z innymi graczami. Przejmij kontrolę nad własnym statkiem kosmicznym w pełnej niebezpieczeństw galaktyce. W roku 3300, na całej długości ogromnej przestrzeni wiernie odwzorowanej Drodze Mlecznej, galaktyczne supermocarstwa sieją spustoszenie prowadząc między sobą konflikty zbrojne. Niektórzy nazwą cię swoim sprzymierzeńcem, inni - piratem, łowcą nagród, przemytnikiem, badaczem, zabójcą, bądź też bohaterem... Wyrusz samemu bądź z przyjaciółmi, walcz za swoje przekonania bądź porzuć je całkowicie; to właśnie twoje decyzje będą miały ogromne znaczenie dla ciągle piszącej się historii...

 

Rozpocznij swoją przygodę, mając w posiadaniu jedynie mały statek i garść kredytów, i zrób wszystko co w twojej mocy aby uzyskać umiejętności, wiedzę, bogactwo oraz władzę aby stanąć w szeregach najlepszych.

 

Gra jest dostępna w sieci Media Markt i Saturn oraz w wybranych sklepach internetowych, m.in. na muve.pl oraz gry-online.pl.27.06.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły