News - Dziś premiera zestawu LEGO Harry Potter Collection na PlayStation 4

21.10.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiła kolekcja składająca się z gier LEGO® Harry PotterTM: Lata 1-4 i LEGO® Harry PotterTM: Lata 5-7. Oba tytuły zostały wydane w angielskiej wersji językowej na jednej płycie i po raz pierwszy dostępne są na komputerowym systemie rozrywki PlayStation®4.

Zapraszamy też do obejrzenia premierowego zwiastuna, który dostępny jest pod poniższym adresem:

 

https://youtu.be/o1kfZYRZeZ8

 

Stworzona przez TT Games i wydana przez Warner Bros. Interactive Entertainment LEGO Harry Potter Collection łączy w sobie kreatywne możliwości LEGO® z ogromnym światem Harry'ego Pottera w ekscytującej przygodzie pełnej rzucania czarów, tworzenia mikstur, rozwiązywania zagadek, lekcji i pojedynków, która wciągnie każdego bez względu na wiek. Gracze zyskają dostęp do obydwu gier LEGO Harry Potter oraz dwóch pakietów zawartości do pobrania, co pozwoli im na przeżycie historii ze wszystkich siedmiu książek i ośmiu filmów w jeszcze lepszej oprawie graficznej zawierającej poprawione oświetlenie, elementy otoczenia oraz efekty wizualne.

 

„LEGO Harry Potter Collection to wspaniała okazja, aby przeżyć magiczne przygody w świecie LEGO zainspirowane ukochanymi postaciami i słynnymi lokacjami" - mówi Tom Stone, dyrektor zarządzający TT Games. „Dzięki tej kolekcji gracze w każdym wieku mogą udać się w zabawną, interaktywną podróż przez historie ze wszystkich książek i filmów z cyklu Harry Potter, co z pewnością będzie niesamowitym doświadczeniem zarówno dla fanów, jak i nowych graczy".

 

LEGO Harry Potter: Lata 1-4 to gra oparta na pierwszych czterech książkach i filmach, czyli Harry Potter i Kamień FilozoficznyTM, Harry Potter i Komnata TajemnicTM, Harry Potter i Więzień AzkabanuTM oraz Harry Potter i Czara OgniaTM, pozwalająca fanom na przeżycie pierwszych czterech lat Harry'ego w Szkole Magii i Czarodziejstwa, Hogwarcie, w wyjątkowej oprawie LEGO.   LEGO Harry Potter: Lata 5-7 zabiera graczy w podróż przez wydarzenia z ostatnich trzech książek i czterech filmów: Harry Potter i Zakon FeniksaTM, Harry Potter i Książę PółkrwiTM oraz Harry Potter i Insygnia ŚmierciTM śladami Harry'ego podczas jego ostatnich lat nauki, a także walki z Lordem VoldemortemTM w ostatecznym starciu dobra ze złem.

 

Niniejsza kolekcja zawiera również dwa pakiety zawartości do pobrania, w tym pakiet postaci, a w nim 10 bohaterów: Godryk Gryffindor, Harry (w wersji z Balu Bożonarodzeniowego), Helga Hufflepuff, Lockhart (w kaftanie bezpieczeństwa), Luna (z lwią głową), Peeves, Hermiona (w różowej sukience), Ron Weasley (ghul), Rowena Ravenclaw oraz Salazar Slytherin, a także pakiet zaklęć, w ramach którego dostępnych jest 5 czarów: Cantis, Densaugeo, Ducklifors, Melofors i Tentaclifors.

 

LEGO Harry Potter Collection może stanowić idealny prezent świąteczny dla fanów wciąż rozwijającego się świata czarodziejów autorstwa J.K. Rowling w oczekiwaniu na nadchodzący film, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magię serii można przeżyć raz jeszcze również dzięki nowo wydanemu i dostępnemu u wybranych sprzedawców, składającemu się z 16 płyt zestawowi wszystkich ośmiu filmów wraz z zawartością dodatkową („Harry Potter Box Set"). LEGO Harry Potter Collection otrzymała kategorię wiekową PEGI 7 i jest dostępna na systemy PlayStation®4.

 

Grę można zamówić na: muve.pl lub sklep.gry-online.pl21.10.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły