News - Dziś premiera Skyrim: Special Edition w polskiej wersji językowej na konsole

ZeniMax® Europe Limited oraz Cenega S.A. z przyjemnością informują, że dziś ma miejsce premiera gry Skyrim: Special Edition na konsole Xbox One oraz PlayStation®4. Gra jest dostępna do wyboru w angielskiej oraz po raz pierwszy na konsolach w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing), w której swoich głosów udzieliło wielu znamienitych aktorów, jak m.in. Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar oraz Wiktor Zborowski.

Skyrim Special Edition zawiera:

 

· Uznaną przez krytyków grę,

· Wszystkie oficjalne dodatki: Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn,

· Odświeżoną grafikę i efekty dźwiękowe,

· Wolumetryczne promienie słoneczne,

· Dynamiczną głębię ostrości,

· Możliwość wykorzystania modów PC na konsolach. Nowe zadania, miejsca, postacie i nie tylko - dzięki modom nie ma żadnych ograniczeń,

· I wiele więcej.

 

Warto dodać, że każdy kto przed 28 października posiadał w Bibliotece Steam grę Skyrim ze wszystkimi dodatkami DLC lub Skyrim w wersji Legendary otrzymuje aktualizację do wersji Special Edition za darmo. Gracz  może wybrać, czy chce grać w oryginalną wersję lub Special Edition w każdej chwili.

 

Zdobywca ponad 200 tytułów Gry Roku, Skyrim Special Edition odświeża epicki świat fantasy i przedstawia go z niezwykłą szczegółowością. Special Edition zawiera pełną wersję uznanej przez krytyków gry oraz wszystkie dodatki, a także zupełnie nowe opcje, takie jak odświeżona grafika i efekty dźwiękowe, wolumetryczne promienie słoneczne, dynamiczna głębia ostrości, odbicia przestrzenne i nie tylko. Skyrim Special Edition przynosi też całą potęgę modów na PC i Xbox One. Nowe zadania, miejsca, postacie, dialogi, zbroje, broń i więcej - dzięki modom nie ma żadnych ograniczeń.

 

Po więcej informacji zapraszamy na elderscrolls.bethesda.net/skyrim/.

 

Grę można zamawiać m.in. na muve.pl, oraz sklep.gry-online.pl.28.10.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły