News - Dziś premiera platformówki Yooka-Laylee!

11.04.2017, Warszawa - Cenega, partner firmy Sold Out w Polsce z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra platformowa z otwartym światem, pt. Yooka-Laylee. Tytuł ukazał się na konsole Playstation®4 i Xbox One w angielskiej wersji językowej.

Nowa platformówka z otwartym światem od twórców legendarnych gier Banjo-Kazooie i Donkey Kong Country!

 

Zbadaj piękne olbrzymie światy, poznaj (i pokonaj) niezapomniane postacie i zgromadź masę błyszczących przedmiotów do zbierania - Yooka (ten zielony) i Laylee (dowcipna nietoperzyca z wielkim nosem) wyruszają na przygodę, aby popsuć szyki korporacyjnej łajzie Capitalowi B, który chce podstępem pochłonąć wszystkie książki świata... i zamienić je w czysty zysk! Wykorzystując gamę zdolności specjalnych, bohaterowie muszą sprostać rozmaitym łamigłówkom i przeszkodom, aby znaleźć Pagies, złotą nagrodę używaną do odblokowywania i powiększania światów. Na graczy czeka mnóstwo atrakcji, m.in. dziwaczne postacie, potężni przeciwnicy, wyzwania z wagonikami, gry zręcznościowe czy wymagające quizy!


Kluczowe cechy gry:

 

· PRZEDSTAWIAMY NOWĄ PARĘ KUMPLI: Yooka i Laylee dysponują niesamowitym arsenałem umiejętności stworzonych do platformówkowej zabawy, które można dowolnie odblokowywać u wężowatego sprzedawcy Trowzera.

· STWÓRZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ: Dowolnie kupuj i odblokowuj zdolności. Wybieraj, które światy chcesz zamienić w jeszcze większe i bardziej skomplikowane tereny zabaw i używaj wyjątkowych modyfikatorów rozgrywki, aby dostosować ją do swojego stylu gry.

· ZBIERANIE W NOWOCZESNYM WYDANIU: Odnajduj błyszczące przedmioty, które umożliwiają postępy w rozgrywce, takie jak Motyla Energia o podwójnym działaniu oraz podstępni Ghost Writers!

· NIEZAPOMNIANE POSTACIE: Poznaj (lub pokonaj) ekipę pełną niezapomnianych postaci, ożywionych przez zespoły artystów i dźwiękowców odpowiedzialnych za legendarne platformówki. Przygotujcie się na najróżniejsze chrząknięcia, piski i skrzeki.

· DOSKONAŁA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA: David Wise (Donkey Kong Country) oraz Grant Kirkhope (Banjo-Kazooie) łączą siły, aby stworzyć arcydzieło! Serio, umyjcie uszy - czeka je nie lada gratka.

· ZAWOŁAJ KUMPLA: Stwórzcie własny kumpelski duet i przeżywajcie przygody w Yooka-Laylee w trybie kooperacji! Przejmując kontrolę nad specjalną postacią w trybie kooperacji, drugi gracz może wspierać Yookę i Laylee, ogłuszając przeciwników i pomagając przy trudnych wyzwaniach. Nie trzeba brać nikogo na barana.

· I DUŻO, DUŻO WIĘCEJ: Odkryj wyjątkowe pojedynki z bossami, wyzwania z wagonikami, gry zręcznościowe w stylu retro, quizy i ponad 8 wyjątkowych trybów dla wielu osób!


Yooka-Laylee otrzymuje bardzo pozytywne recenzje, m.in. 9/10 od portalu Gamezilla.pl oraz rekomendację od Eurogamer.pl.

 

Gra dostępna jest w sklepach stacjonarnych i internetowych, m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.11.04.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły