News - Dziś premiera gry World of Final Fantasy

Z przyjemnością informujemy, że gra World of Final Fantasy® trafiła dziś do sprzedaży, równocześnie z premierą europejską. Tytuł jest dostępny w angielskiej wersji językowej na PlayStation®4.

Wyrusz na przygodę inną niż wszystkie do tej pory! World of Final Fantasy® to pełna uroczej grafiki gra, która przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i starszym, którzy ciągle czują się dziećmi. Fabuła gry skupia się na dwójce rodzeństwa, które wyrusza w podróż do tajemniczej krainy, by odnaleźć swoje zagubione wspomnienia. W tym osobliwym świecie, w którym układanie rzeczy na swoich głowach jest kompletnie normalną rzeczą, młodzi poskramiacze potworów napotykają nowych przyjaciół i znanych z serii Final Fantasy bohaterów, równocześnie odkrywając prawdę o swojej przeszłości. Gracze mogą kolekcjonować i hodować ikoniczne stwory, a także walczyć z nimi grupując swoich podopiecznych w zabawnie wyglądające, ale skutecznie walczące „wieże".


Główne cechy gry:

 

· Nowe podejście do klasycznych walk - opanuj nowy system walki, w którym gracze wykorzystywać mogą złapane przez siebie potwory, by tworzyć potężne wieże do walki z wrogami. Wykorzystuj rozmiar i cechy potworów, rozkazuj im i wygrywaj bitwy

· Modyfikuj, ewoluuj i dosiadaj - zrób użytek z nieskończonych opcji modyfikacji, przemieniając potwory w zmieniające statystyki magicite, awansuj je i ewoluuj, by zdobyć nowe umiejętności, albo po prostu dosiadaj ich, by podróżować szybciej po bezdrożach tego niemalże zabawkowego świata.

· Świat pionowych możliwości - zanurz się w pionowo ułożone podziemia i wykorzystuj umiejętności potworów oraz efekty magicite, by pokonywać przeszkody i rozwijać się. W świecie, w którym wszystko układa się jedno na drugim, ogranicza cię tylko niebo! 28.10.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły