News - Dziś premiera gry Sid Meier's Civilization VI

21.10.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner 2K w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiła gra Sid Meier's Civilization® VI. Tytuł dostępny jest w polskiej i angielskiej wersji językowej na komputerach PC z Windows zarówno w wersji pudełkowej i cyfrowej. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Pudełkowe wydanie gry zawiera dodatkowo:


·         Zestaw Cywilizacji Azteków

·         Mapę na tkaninie

·         Cyfrowy soundtrack


Polecamy materiały wideo:

 

·         Zwiastun premierowy gry w polskiej wersji językowej

·         Wrażenia z gry Kazimierza Kaczora

·         Wykonanie na żywo utworu Sogno Di Volare

·         Ścieżka dźwiękowa z gry

 

Tytuł oferuje graczom nowe sposoby interakcji ze światem, ekspansji imperium na mapie świata, rozwoju kulturowego i rywalizowania z największymi historycznymi przywódcami, a wszystko to, by zbudować cywilizację, która oprze się próbie czasu.   „Gry z cyklu Sid Meier's Civilization już od 25 lat uważa się za definiujące gatunek gier 4X" powiedział Christoph Hartmann, prezes firmy 2K. „Nie ma lepszego sposobu na uczczenie srebrnej rocznicy naszej najdłużej żyjącej marki, niż stworzenie długo oczekiwanej Sid Meier's Civilization VI, które zapewni najbardziej szczegółowe, najpiękniejsze i najbardziej kompletne doświadczenie, jakie kiedykolwiek udało nam się zawrzeć w grze Civilization".


Sid Meier's Civilization VI jest kolejnym kamieniem milowym w serii Civilization, która sprzedała się w liczbie ponad 34 milionów egzemplarzy na całym świecie i zmieniła układ na rynku gier poprzez wyniesienie gatunku gier strategicznych na wyżyny. W Sid Meier's Civilization VI miasta w fizyczny sposób rozrastają się na mapie świata, by otworzyć nowe strategiczne możliwości, a aktywne odkrywanie nowych technologii i kultura odblokują nowe ścieżki gry. Zróżnicowani liderzy dążą do realizacji swoich planów opartych na cechach charakteru postaci historycznych w czasie gdy gracze biorą udział w wyścigu o zwycięstwo, które odniosą w sposób zależny od swojej gry.


Sid Meier's Civilzation VI oparte jest na niezmiennych fundamentach serii Civilization, do których dodaliśmy mnóstwo nowych ekscytujących elementów" - powiedział Ed Beach, główny projektant z firmy Firaxis Games. „Wizualny wygląd gry zainspirowany został mapami i narzędziami z ery odkryć geograficznych, wprowadziliśmy również wiele kluczowych zmian w rozgrywce, takich jak rozrastające się miasta i aktywne odkrycia, dzięki czemu Sid Meier's Civilization VI zaoferuje równocześnie zupełnie nowe doświadczenie i wszystko to, co sprawia, że seria Civilization jest tak wyjątkowa."


Cechy gry:


· Bezkresne imperia: Dzięki nowej mapie możesz podziwiać cuda swojego imperium w nieznany wcześniej sposób. Każde miasto rozprzestrzenia się na wiele pól, więc można kierować ich rozwojem tak, by w pełni wykorzystać otaczający je teren.

· Aktywne badania: Odblokowuj wzmocnienia przyspieszające historyczny rozwój twojej cywilizacji. Żeby dodatkowo wspierać ten proces, używaj jednostek do czynnej eksploracji, przebudowy otoczenia i odkrywania nowych kultur.

· Dynamiczna dyplomacja: Natura interakcji z innymi cywilizacjami zmienia się w trakcie gry: od pierwszych, często splamionych krwią kontaktów, aż po sojusze i negocjacje w późniejszych etapach.

· Łączenie jednostek: Rozbudowano system "jednej jednostki na pole", co pozwala na łączenie jednostek wsparcia z innymi oddziałami, jak na przykład wzmacnianie piechoty siłami przeciwpancernymi, czy też ochronę osadników przez grupy wojowników. Można też łączyć podobne jednostki, tworząc odpowiednio potężniejsze "korpusy".

· Ulepszona gra wieloosobowa: Oprócz korzystania z tradycyjnych trybów gry wieloosobowej można będzie współpracować i współzawodniczyć ze znajomymi w licznych scenariuszach zaprojektowanych tak, by dało się je ukończyć w trakcie jednej sesji gry.


W wybranych sklepach dostępne są ostatnie egzemplarze specjalnego wydania gry Sid Meier's Civilization VI z okazji 25-lecia serii. Jest to ściśle limitowana edycja, będąca uczczeniem trwającej już ćwierć wieku serii „Civilization", która rozpoczęła się od przełomowej części „Sid Meier's Civlization" w 1991 roku.

 

Zawartość edycji:

 

·         Gra Sid Meier's Civilization VI wraz z całą zawartością dodatkową oferowaną w wydaniu Digital Deluxe*

·         Pakiet cywilizacji Azteków będący prezentem dodawanym do zamówień przedpremierowych**

·         100-stronicowy album w twardej oprawie z grafikami „Civilization Through the Years"

·         Wyjątkowy zestaw okolicznościowych monet w eleganckiej gablotce

 

Grę można zamówić na: muve.pl lub sklep.gry-online.pl

 

*Cyfrowa zawartość dodatkowa oferowana w ramach wydania Digital Deluxe zawiera ścieżkę dźwiękową przygotowaną z okazji 25. rocznicy serii oraz dostęp do czterech zestawów zawartości do pobrania, które wprowadzą do gry nowe mapy, scenariusze, cywilizacje oraz przywódców i będą oferowane w pakiecie o obniżonej cenie. Pojedyncze zestawy zawartości do pobrania mogą być sprzedawane osobno. W przypadku zakupu edycji 25th Anniversary lub Digital Deluxe nie należy kupować dodatkowo tych pojedynczych zestawów, ponieważ będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami.

 

**ZAWARTOŚĆ PRZEDPREMIEROWA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ PRZEZ 90 DNI; PO TYM OKRESIE ZOSTANIE UDOSTĘPNIONA BEZ DODATKOWYCH OPŁAT WSZYSTKIM POSIADACZOM GRY.21.10.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły