News - Dziś premiera gry Operator numeru alarmowego

24.02.2017, Warszawa - Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiła gra Operator numeru alarmowego, czyli polska edycja gry 911 Operator, stworzona przez warszawskie studio Jutsu Games. Tytuł ukazał się w ramach serii Polskie Symulatory na komputery osobiste i dostępny jest w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.

ŻYCIE LUDZKIE JEST W TWOICH RĘKACH!

 

Wciel się w operatora linii alarmowych, odbieraj telefony, przyjmuj zgłoszenia i kieruj do akcji odpowiednie służby - straż pożarną, policję, pogotowie ratunkowe. Decyduj jaka pomoc jest potrzebna i próbuj pomóc jak największej liczbie poszkodowanych. Gra zawiera wiele emocjonujących rozmów interwencyjnych - czasem dramatycznych, czasem śmiesznych albo irytujących. Wiele z nich wymaga udzielenia autentycznych instrukcji pierwszej pomocy. W trybie gry dowolnej będziesz mógł wybrać każde większe miasto na świecie!

 

Zobacz zwiastun w polskiej wersji językowej tutaj.

 

· Najlepsza gra indie na konferencji Digital Dragons 2016

· 3 rodzaje jednostek - straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe

· 6 miast w kampanii głównej - m.in. Chicago, Nowy York czy Kapolei na Hawajach

· Zróżnicowane scenariusze misji - ponad 140 typów zgłoszeń i 70 rozmów interwencyjnych

· 12 typów pojazdów - wśród nich również motocykle, helikoptery i specjalistyczne jednostki ratownicze

· 6000 miast dostępnych w trybie gry dowolnej m.in. Kraków, Warszawa i wiele innych

 

Grę zamówić można m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.


O serii Polskie Symulatory:

 

Polskie Symulatory to seria najlepszych gier symulacyjnych stworzonych przez polskie studia developerskie. Operuj niezwykłymi maszynami, jednostkami i pojazdami oraz sprawdź się w różnych zawodach, by odkryć swoje ukryte powołanie! W ramach serii ukazały się do tej pory: Demolka i budowa 2017, Wielkie statki Bałtyku 2017, Wielkie maszyny 2017 oraz Roboty i drony 2017.24.02.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły