News - Dziś premiera gry LEGO CITY: Tajny Agent

Warszawa, 07.04.2017 - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością ogłasza premierę gry LEGO® CITY: Tajny agent. Gra jest już dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) na komputerowe systemy rozrywki PlayStation®4, konsole Xbox One®, Nintendo SwitchTM oraz komputery PC. Za lokalizację gry odpowiada QLOC S.A.

Zupełnie nowy zwiastun w polskiej wersji językowej dostępny jest tutaj: https://youtu.be/ZyT5eMuXFa0

 

W LEGO CITY Tajny agent zarówno fani serii, jak i zupełnie nowi gracze będą mogli zwiedzić tętniący życiem, otwarty świat metropolii LEGO® CITY, a w nim 20 unikalnych dzielnic miasta, z których każda pełna jest złodziei samochodów do powstrzymania, pojazdów do prowadzenia, psotnych kosmitów do złapania, zagubionych prosiaków do uratowania i, oczywiście, setek przedmiotów do zebrania. Po raz pierwszy LEGO CITY Tajny agent zawiera też dwuoosobowy tryb kooperacji umożliwiający graczom tropienie przestępców wraz ze znajomym!

 

„Rozwiązywanie zagadek kryminalnych, przezabawna, oryginalna fabuła oraz możliwość eksploracji ogromnego otwartego świata czynią z LEGO CITY Tajny agent idealną grę do wspólnej zabawy z przyjaciółmi i rodziną" - mówi Tom Stone, dyrektor zarządzający w TT Games.

 

Dysponując wszechstronnymi talentami, Chase McCain ma do wyboru osiem przebrań, z których każde zapewnia mu wyjątkowe umiejętności pozwalające na infiltrację każdego zakątka miasta i uzyskanie dostępu do przeróżnych miejsc. W misji dołączą do niego funkcjonariusz Frank Honey, komisarz Dunby oraz sanitariuszka Natalia Kowalski, stanowiący zaledwie kilka z ponad 300 dostępnych do odblokowania i gry postaci. W grze dostępnych jest także 15 zadań specjalnych, co w połączeniu z błyskotliwą, oryginalną fabułą pełną typowego dla LEGO humoru czyni z niej świetną propozycję dla użytkowników w każdym wieku.


Dodatkowe materiały:


Zwiastun „Pojazdy" - https://youtu.be/So7zkBtEg7I

Zwiastun „Kamuflaż" - https://youtu.be/hkJf2A5vRug

Zwiastun ogłaszający grę - https://youtu.be/fvuaVR6OBIc

 

Wszystkie wspomniane zasoby można też znaleźć na portalu prasowym WBIE. Aby się tam dostać, zarejestruj się pod następującym linkiem: www.wbie-press.com

 

Grę można zamawiać m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.07.04.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły