News - Dziś premiera gry Husk

03.02.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce, informuje, że dziś do sprzedaży trafiła gra Husk. Tytuł ukazał się na komputery osobiste i dostępny jest w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.

Husk to pierwsza gra IMGN.PRO w dystrybucji firmy Cenega. Już wkrótce ogłosimy kolejne tytuły przy których firmy będą współpracować. IMGN.PRO to światowy wydawca i twórca gier komputerowych, którego siedziba mieści się w Bielsku-Białej. Studio tworzą specjaliści, za którym stoi ponad 10 letnie doświadczenie w branży gier komputerowych.


Husk - klasyczny horror FPP o ludzkiej krzywdzie, cierpieniu i potrzebie przebaczenia, debiutuje dziś na PC.

 

Shivercliff - małe miasteczko gdzieś na wybrzeżu. Kiedyś piękne, pełne życia, z maleńkimi sklepikami z pamiątkami i gromadami turystów wędrujących do latarni morskiej, spacerujących po molo i włóczących się po okolicznych lasach. Dziś zastraszająco puste, wywołuje niejasne poczucie zagrożenia w każdym, kto się tutaj zjawi. Miejsce, które zmusi Cię do stawienia czoła Twoim najgorszym koszmarom, rozwiązania zagadki miasteczka i uporania się z wszechogarniającą ciemnością. To tutaj będziesz musiał sobie odpowiedzieć na pytanie czy masz odwagę zmierzyć się ze swoimi demonami, żeby ratować rodzinę. Husk to pełnokrwisty horror FPP zainspirowany czołowymi przedstawicielami gatunku takimi jak Silent Hill czy Alan Wake. Napędzana silnikiem Unreal 4 gra ocieka klimatem lat 90., a mroczna atmosfera i przerażający przeciwnicy stanowią o jej klasycznym charakterze. Pozostając wiernym wymogom gatunku, Husk nie stroni jednak od poważnej tematyki, a opowiedziana w grze historia, staje się pretekstem do poruszenia problemu alkoholizmu i przemocy domowej.

 

Obejrzyj premierowy trailer gry z polskimi napisami tutaj: https://youtu.be/iRlTYWpZfyY


Zawartość polskiego wydania:


1. Kartonowe etui

2. Gra Husk

3. Płyta CD z muzyką z gry

4. Dwie pocztówki z Shivercliff

5. Instrukcja

 

Grę można zamówić m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.


Główne cechy gry:

 

· Dojrzała fabuła poruszająca problem alkoholizmu i przemocy domowej

· Mnóstwo smaczków i odniesień do lat 90.

· Rozgrywka zainspirowana takimi tuzami gatunku jak Silent Hill czy Alan Wake

· Zróżnicowane lokacje od tajemniczego miasteczka Shivercliff, po jego mroczne okolice

· Przerażający, oryginalni przeciwnicy

· Klimat rodem z klasycznych horrorów

· Nastrojowa ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Arkadiusza Reikowskiego

· 4 do 5 godzin trzymającej w napięciu rozgrywki

· Całość napędzana mocą silnika Unreal 4


Utwór promujący grę stworzył Peter Klett - amerykańska gwiazda muzyki grunge

 

Zawodowo skupiając się obecnie głównie na działalności stojącej po drugiej stronie muzycznej branży, artysta znalazł czas aby zaangażować się we współpracę z IMGN.PRO. Efektem tego będzie koprodukcja ścieżki dźwiękowej do gry HUSK oraz stworzenie utworu promującego pt.: „Road With No Return".Posłuchaj próbki „Road With No Return" autorstwa Peter Klett: https://www.youtube.com/watch?v=x1d0Wkh5WyA

 

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na jej oficjalnej stronie: http://welcometoshivercliff.com/, na profilu na Facebooku lub Twitterze.03.02.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły