News - Dziś premiera gry HITMAN: Kompletny pierwszy sezon

Warszawa, 31.01.2017 - Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiło pudełkowe wydanie pierwszego sezonu gry HITMANTM. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 i Xbox One oraz na komputery PC.

Obejrzyj zwiastun premierowy w polskiej wersji językowej: https://youtu.be/v1DeNR-pnTA


HITMAN: Kompletny pierwszy sezon w wydaniu pudełkowym ukazał się w wersji ze steelbookiem, oferując kompletne wydanie gry i ponad 100 godzin rozgrywki. Do dyspozycji zostały oddane wszystkie lokacje i epizody z pierwszego sezonu, poczynając od Prologu, Francji i Włoch, a kończąc na Maroko, Tajlandii, USA i Japonii. Wciel się w postać Agenta 47 i wyeliminuj wysoko postawione osoby, biorąc udział w thrillerze szpiegowskim toczącym się w świecie zabójstw na zlecenie.

 

Dodatkowa zawartość do pobrania udostępniona w wydaniu „HITMAN: Kompletny pierwszy sezon":

 

· Zestaw 3 dodatkowych misji, w których zawarte są misje „The Icon" oraz „A House Built on Sand", a także zupełnie nowa misja „Landslide"

· Oryginalna ścieżka dźwiękowa

· Film pokazujący tworzenie gry „HITMAN", w którym można zobaczyć drogę, jaką przebyła gra: od pierwszej prezentacji tytułu na E3 w 2015 roku aż do cyfrowej premiery w 2016 roku 

· HITMAN Requiem Blood Money Pack, który zawiera kultowy biały garnitur, białą gumową kaczuszkę i chromowany pistolet ICA

· Wersja na PlayStation®4 zawiera 6 dodatkowych misji z cyklu „The Sarajevo Six"

 

HITMAN: Kompletny pierwszy sezon zawiera wszystkie lokacje, wyzwania, okazje, kontrakty w trybie Eskalacji stworzone przez twórców gry i Kontrakty stworzone przez społeczność. Da również dostęp do wszystkich Nieuchwytnych Celów, które pojawią się po 31 stycznia.

 

Grę można zamówić m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl31.01.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły