News - Dziś premiera gry FINAL FANTASY XV

Warszawa, 29.11.2016 - Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje, że dziś - równocześnie z premierą światową - do sprzedaży trafiła gra FINAL FANTASY® XV. Tytuł ukazał się w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 i Xbox One.

Wybierz się na niezwykłą, fantastyczną przygodę! Wciel się w postać Noctisa, Księcia Koronnego Królestwa Lucis, który w towarzystwie najbliższych przyjaciół musi uratować ojczyznę spod jarzma imperialnej armii. Wyrusz w epicką podróż, w czasie której poznasz zapierające dech w piersiach zakątki świata Eos, spotkasz wielu bohaterów, zmierzysz się z niezliczoną ilością zadań i weźmiesz udział w dynamicznych walkach zarówno z bezlitosnymi przeciwnikami, jak i gigantycznymi bestiami. Pomoże ci w tym opanowanie sztuki walki bronią i magią.


Główne cechy gry:

 

· Wejdź w środek dynamicznej walki - wybierz swój wachlarz broni i korzystaj z unikalnych zdolności pomocniczych każdej z postaci w ekscytującym systemie bitewnym opartym na czasie rzeczywistym, który jest zarówno przyjazny dla graczy, jak i oferuje mnogość opcji do wyboru. Teleportuj się po polu bitwy wykonując taktyczne ataki, specjalne ruchy i przywołuj coraz potężniejsze zaklęcia wraz z awansem twojej drużyny.

· Wyrusz w podróż bez ograniczeń - siądź za kierownicą i wybierz się na przejażdżkę z przyjaciółmi po bezdrożach lub zwiedzaj świat na piechotę, by podziwiać piękno krajobrazu pełnego dzikich zwierząt, niebezpiecznych jaskiń i pełnych przygód miast, które tętnią życiem.

· Doświadcz nierozerwalnych więzi - grając jako Noctis poczujesz, jak w trakcie przygody zacieśniają się więzi pomiędzy tobą i twoimi przyjaciółmi. Odzyskanie ojczyzny wymaga siły i odwagi, ale przede wszystkim wspólnoty. W trakcie walki wykonuj kooperacyjne ciosy i rozkoszuj się przyjemnością pracy zespołowej w wykonaniu Noctisa i jego przyjaciół.

 

Premierowe wydanie gry zawiera płytę z FINAL FANTASY XV oraz dodatkową zawartość do pobrania - legendarny miecz Masamune.

 

Ponadto, w wybranych sklepach online dostępne są jeszcze:

 

Edycja Specjalna zawierająca:

 

o Płyta z grą FINAL FANTASY XV 

o Ekskluzywny steelbook zaprojektowany specjalnie dla tej edycji, który będzie zawierał grafikę przygotowaną przez legendarnego grafika serii: Yoshitakę Amano

o Dodatkowa zawartość do pobrania - miecz Masamune. Dodaj do swojego arsenału legendarny Masamune i przytnij wrogów do odpowiedniego rozmiaru

 

Edycja Deluxe zawierająca:

 

o Płyta z grą FINAL FANTASY XV

o Ekskluzywny steelbook zaprojektowany specjalnie dla tej edycji, który będzie zawierał grafikę przygotowaną przez legendarnego grafika serii: Yoshitakę Amano

o Płyta Blu-ray z Kingsglaive: FINAL FANTASY XV - doświadcz niezwykłej, pełnej akcji animacji komputerowej! Kingsglaive przedstawia historię opisywaną z perspektywy Króla Regisa, zaś akcja gry przedstawia podróż Księcia Noctisa. Te dwie opowieści łączą się ze sobą, opowiadając poruszającą historię ojca i jego syna. Film rzuca również światło na historię świata przedstawionego w grze. Kingsglaive oferuje najwyższej jakości technologię grafiki komputerowej i wykracza poza grę, by dostarczyć niezwykłego doświadczenia filmu akcji - epickiej przygody dla każdego.

o Dodatkowa zawartość do pobrania - w tym miecz Masamune, nowy wygląd dla twojego samochodu inspirowany Leviathanem, Regalia i alternatywny strój dla Noctisa, który oparty jest o wygląd Króla Regisa.

 

Grę można zamawiać m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.29.11.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły