News - Dziś premiera gry Dragon Ball Xenoverse 2

28.10.2016, Warszawa -  Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games Europe S.A.S. w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś - równocześnie z europejską premierą - do sprzedaży w naszym kraju trafiła gra z gatunku bijatyk, pt. Dragon Ball® XENOVERSE 2. Tytuł ukazał się w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One, a także w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru, w wersji cyfrowej na PC. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Stworzona z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału konsol obecnej generacji, gra Dragon Ball XENOVERSE 2 oferuje ulepszoną grafikę w stosunku do Dragon Ball Xenoverse, dzięki czemu gracze będą mogli jeszcze lepiej doświadczyć największego i najbardziej szczegółowego świata Dragon Ball, jaki został stworzony. Dragon Ball XENOVERSE 2 oferuje graczom nowe miasto i największą liczbę możliwych modyfikacji postaci, a także wiele nowych opcji i specjalnych ulepszeń.


Cechy gry:

 

· Jeszcze raz weź udział w wydarzeniach ze świata Dragon Ball dzięki podróżom w czasie i zmieniaj historyczne chwile z tego uniwersum

· Grafika nowej generacji jeszcze bardziej upodabnia się do wyglądu anime Dragon Ball

· Nowi bohaterowie i nowe pojedynki z bossami

· Nowe miasto, które będzie 7 razy większe od tego z oryginalnej gry i pomieści nawet 300 graczy online

· Jeszcze bardziej rozbudowany system tworzenia postaci

· Aktualizacje i dodatki będą udostępniane przez rok od premiery gry

 

Zamów grę m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.28.10.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły