News - Dziś premiera gry Digimon World: Next Order

Warszawa, 27.01.2017 - Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś - 27 stycznia - ma miejsce premiera gra jRPG, pt. Digimon World: Next Order. Tytuł ukazał się w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4.

Seria Digimon World powraca na Zachód wraz z nową częścią - Digimon World: Next Order. Całkowicie nowa przygoda i historia czekają! Cyfrowy świat pogrążony jest w rozpaczy. Nieposkromione Machinedramony szerzą chaos i zniszczenie... Cyfrowy świat potrzebuje twojej pomocy. Przemierzaj wszerz i wzdłuż to ekscytujące uniwersum, by rozwiązać cyfro-tajemnicę. Werbuj wierne Digimony jako swoich kompanów i spotykaj nowych przyjaciół, którzy pomogą ci w trakcie tej epickiej przygody. Cyfrowy świat już na ciebie czeka...


Cechy gry:

 

· Wybierz pomiędzy męskim i żeńskim bohaterem.

· Po raz pierwszy w historii serii możesz eksplorować Cyfrowy świat nie z jednym, lecz z dwoma towarzyszami Digimon!

· Nowe elementy rozwoju: wychowuj, trenuj, karm i szkól w czasie rzeczywistym, by tworzyć coraz mocniejsze więzi ze swoimi towarzyszami Digimon. Każda interakcja i aktywność się liczy. 

· Ulepszony system walki SI: mocna więź z twoimi kompanami jest kluczowa, więc trenuj swoje Digimony by osiągały znakomite wyniki w walkach toczonych przez SI. Kooperacja i synchronizacja twoich towarzyszy oraz ich nastroju zwiększy twoją szansę na wygraną. Wydawaj polecenia i zagrzewaj ich do walki!

· Ewolucje ExE: jeżeli więzi twoich Digimonów są wystarczająco silne, uaktywnij Ewolucję ExE by połączyć je i otrzymać nowego, jeszcze potężniejszego potwora.

 

Grę można zamówić m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl27.01.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły