News - Dziś premiera gry Batman: Return to Arkham na Playstation 4 i Xbox One

20.10.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiło zbiorcze wydanie gier BatmanTM: Arkham Asylum i BatmanTM: Arkham City pod nazwą BatmanTM: Return to Arkham. Zestaw dostępny jest w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru, wyłącznie na konsole PlayStation®4 i Xbox One. Za lokalizację odpowiada wydawca gry.

Batman: Return tu Arkham to zestaw składający się z gier Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City - dwóch z jednych z najbardziej docenionych gier konsol poprzedniej generacji. Oba tytuły zostały zremasterowane przez firmę Virtus z myślą o PlayStation®4 i Xbox One z wykorzystaniem silnika Unreal Engine 4. Zestaw oferuje fanom możliwość zagrania w dwie pierwsze gry z serii Batman: Arkham, wraz z wszystkimi dodatkami GOTY i DLC dedykowanymi obu grom, z ulepszoną grafiką, poprawionymi modelami otoczenia i oświetlenia oraz ulepszonymi efektami.


Batman: Arkham Asylum to gra od której wszystko się zaczęło. Opracowana przez Rocksteady Studios i wydana w 2009 roku, wyznaczyła standardy dla gier z pod znaku akcji, przygody i super bohaterów. Tytuł ten zabrał graczy w niezwykle mroczną przygodę do samej głębi Arkham Asylum. Dzięki tej oryginalnej historii gracze, pozostając w cieniu, zasieją strach w sercach swoich wrogów, spotkają na swej drodze Jokera, a także najbardziej znanych złoczyńców Gotham City. Należą do nich Harley Quinn, Bane, Killer Croc, Trujący Bluszcz i Scarecrow, którzy przejęli kontrolę nad azylem.


Batman: Arkham City jest kontynuacją gry Batman: Arkham Asylum powstałą w 2011 roku. Gra, która została zbudowana na mrocznym fundamencie poprzedniczki, wysyła graczy do obszernego Arkham City - silnie strzeżonego "domu" dla wszystkich przestępców, gangsterów i szaleńców z Gotham City. Dzięki olbrzymiej galerii postaci takich jak: Joker, The Riddler, Two-Face, Harley Quinn, Pingwin, Freeze i wielu innych, gra w pełni pozwala graczom wcielić się w Mrocznego Rycerza, który wymierza sprawiedliwość „mieszkańcom" Arkham.

 

Grę można zamawiać m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.21.10.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły