News - Dziś premiera gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom

Warszawa, 23.03.2018 - Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że dziś, 23 marca, do sprzedaży trafiła kontynuacja przepięknej gry jRPG, pt. Ni no Kuni II: The Revenant Kingdom. Tytuł ukazał się w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 oraz komputery osobiste.

Witaj w pięknym świecie Ni no Kuni! Dołącz do młodego króla Evana, który wyrusza w podróż z misją założenia nowego królestwa. Z pomocą przyjaciół zjednoczcie świat i ocalcie jego mieszkańców przed straszliwym złem.

Młody król Evan traci tron w wyniku zamachu stanu. Nie poddaje się jednak i wyrusza w podróż, by założyć nowe królestwo, zjednoczyć swój świat i ocalić jego mieszkańców przed zagrażającymi im mrocznymi siłami. Dołącz do niego i wspólnie przeżyjcie niezapomnianą przygodę, w której zacierają się granice pomiędzy grą i filmem animowanym. Gra Ni no Kuni II została opracowana przez studio LEVEL-5, a piękne projekty postaci stworzył legendarny grafik Yoshiyuki Momose. Autorem poruszającej ścieżki dźwiękowej jest światowej sławy kompozytor Joe Hisaishi.

Poza edycją standardową, gracze mogą nabyć grę w dwóch wydaniach – Prince’s Edition oraz King’s Edition. Co więcej, przy zakupie pudełkowej wersji na PC gracze otrzymają wyjątkowy prezent w postaci 3 kolekcjonerskich pocztówek!

 

The Prince's Edition zawiera:

 

  • Pełną wersję gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
  • Pakiet wyposażenia księcia
  • Przepustkę Sezonową, dzięki której zdobędziesz dostęp do wszystkich nadchodzących pakietów DLC, zapewniających wiele dodatkowych godzin rozgrywki oraz pakiet wyposażenia księcia.

 

W skład King’s Collectors Edition wchodzą:

 

  • Pełna wersja gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
  • Przepustka sezonowa do dwóch nadchodzących dodatków, zapewniających wiele dodatkowych godzin rozgrywki
  • Ekskluzywny Steelbook®
  • Brzmienie Ni no Kuni II: Płyta winylowa z motywem muzycznym, skomponowanym przez Joe Hisaishiego
  • Sztuka Ni no Kuni II: Wyjątkowy 148-stronicowy artbook, zawierający szkice legendarnego grafika Momose-san oraz studia LEVEL-5
  • The Kingmakers: Płyta Blu-ray zawierająca dokument pokazujący kulisy powstawania gry
  • Przemiana Króla – 20-centymetrowa figurka, obracająca się i grająca motyw muzyczny Ni No Kuni II

 

Grę można zamówić na: muve.pl oraz sklep.gry-online.pl.23.03.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły