News - Dishonored 2 już w sprzedaży

Bethesda Softworks® oraz ZeniMax® Media informują, że gra Dishonored 2 jest już dostępna na konsole Xbox One, Playstation 4 oraz komputery osobiste. Dishonored 2, zdobywca wielu nagród, to gra akcji z widokiem z pierwszej osoby autorstwa Arkane Studios i kontynuacja Dishonored, "Gry Roku" z 2012 r. Tytuł ten dostępny jest w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej.

„Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że Dishonored 2 jest już dostępne na całym świecie. Tworzyliśmy tą grę z pasją i jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że gracze będą mogli w końcu jej doświadczyć" powiedział Harvey Smith, dyrektor kreatywny Arkane Studios. „nieważne czy należycie do #TeamEmily czy do #TeamCorvo, dziękujemy Wam za Wasz czas i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że pokochacie tą grę tak jak i my".

 

Wciel się ponownie w rolę dysponującego nadprzyrodzoną mocą zabójcy w Dishonored 2, kolejnym rozdziale obsypanej nagrodami sagi Dishonored, która zdobyła ponad 100 tytułów „Gry roku". Gdy Delilah, szalona czarownica władająca czarną magią, przejmuje tron i los całego Cesarstwa zawiśnie na krawędzi, jak daleko posuniesz się w polowaniu na wrogów - i odzyskasz to, co do ciebie należy? Jako Cesarzowa Emily Kaldwin lub Corvo Attano, naznaczeni przez Odmieńca i obdarowani nowymi nadnaturalnymi zdolnościami, przeniesiesz się z legendarnych ulic Dunwall do Karnaki - niegdyś olśniewającego przybrzeżnego miasta, w którym odnajdziesz sposób by przywrócić tron Emily i na zawsze odmienić losy Cesarstwa.

 

Począwszy od swojego debiutu na targach Electronic Entertainment Expo (E3) w 2016 roku, Dishonored 2 zdobyło liczne nagrody od wiodących mediów branżowych, takich jak Game Informer, GameSpot, IGN, Eurogamer, PC Gamer i wielu innych. W niedawnych zapowiedziach Dishonored 2 zdobyło liczne pochwały od mediów i fanów, zaś VICE określił grę jako „cholernie fantastyczną zabawą", zaś GamesRadar+ określił ją „cudem do podziwiania".

 

Więcej informacji na temat Dishonored 2 znaleźć można na dishonored.bethesda.net.

 

Grę można zamawiać na muve.pl lub sklep.gry-online.pl14.11.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły