News - Data premiery gry Seven: The Days Long Gone ogłoszona

05.10.2017, Warszawa - Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce z przyjemnością informuje, że ogłoszona została data premiery gry RPG Seven: The Days Long Gone, która została stworzona przez studio Fool's Theory we współpracy z IMGN.PRO. Gra będzie dostępna w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej na komputery osobiste 1 grudnia 2017 roku. Dalsze szczegóły wydania opublikujemy wkrótce.

  Wszystkich, którzy chcieliby zagrać w grę Seven: The Days Long Gone przed premierą, zapraszamy na T-Mobile Warsaw Games Week, które odbędzie się już w dniach 13-15 października w EXPO XXI w Warszawie. W strefie IMGN.PRO zostaną przygotowane stanowiska PC z tą grą, natomiast na scenie w strefie Cenega odbędzie się jej prezentacja - w piątek o godzinie 12:00.   IMGN.PRO prezentuje nowy materiał wideo z fragmentami rozgrywki Seven: The Days Long Gone. Zobaczy nowy zwiastun tutaj. Jednocześnie informujemy, że do zamówień przedpremierowych zostanie dołączone DLC z zestawem zbroi „Shadowhand". O GRZE SEVEN: THE DAYS LONG GONE

Seven: The Days Long Gone
to izometryczne RPG w 3D, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować sandboksowy świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala graczom na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku. Akcja gry toczy się wiele lat po tym, jak świat Seven został dotknięty apokalipsą. Gracz wciela się w postać opętanego przez starożytnego demona mistrza złodziei, który zostaje zesłany na więzienną wyspę Peh - miejsce, w którym splatają się ze sobą pozostałości po zaawansowanej technologicznie cywilizacji z zabobonami rodem ze średniowiecza. Peh stanie się areną spisków, odkryć i zdrad. A główny bohater zostanie postawiony przed najtrudniejszą misją w swojej karierze. 

SEVEN: THE DAYS LONG GONE - GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI: 

·         Izometryczne RPG w 3D rozgrywające się w świecie, który setki lat wcześniej został dotknięty nuklearną apokalipsą.  

·         Sandboksowy, tętniący życiem świat Imperium Vetrall, który gracze będą mogli poznawać bez żadnych ograniczeń. 

·         Zachwycające, zróżnicowane lokacje. Od tajemniczych bagien, przez Mortbane - małe miasteczko na wyspie Peh, po Hallard - zaawansowaną technologicznie stolicę Imprerium Vetrall, siedzibę Imperatora Druguna. 

·         Różnorodność sposobów osiągnięcia celu w ramach questów.  

·         Poruszanie się systemem parkourowym pozwalające na swobodne omijanie przeszkód, niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, oraz zmieniające sposób postrzegania gatunku. ·         Niezwykły świat, w którym przeplatają się ze sobą mroczne przesądy i zaawansowana technologia.    

 Grę można zamówić w przedsprzedaży m.in. na muve.pl oraz gry-online.pl.05.10.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły