News - Cenega dystrybutorem roku!

Wedle opublikowanego przez serwis GRY-OnLine plebiscytu, w którym wzięło udział prawie 25 tysięcy polskich graczy, Cenega Poland znalazła się na pierwszym miejscu wśród wydawców! Nie pozostawiliśmy konkurencji żadnych złudzeń co do tego, kto przewodzi na rynku, zdobywając w rankingu w sumie 33 punkty - o 5 więcej niż najbliższy konkurent i aż o 25 więcej, niż firma znajdująca się na miejscu trzecim! Bezkonkurencyjnie w swoich kategoriach (odpowiednio: gra familijna i przygodowa) zwyciężyły gry Harry Potter i Komnata Tajemnic oraz Syberia, a w kategorii „najlepszy dodatek” wszystkie trzy miejsca na podium zdobyły produkty Cenegi. Cieszymy się z faktu, że gracze docenili tytuły znajdujące się w naszym katalogu i dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy na nasze gry. Pełne wyniki plebiscytu znaleźć można tutaj, a poniżej prezentujemy dokładne zestawienie gier Cenegi, które zdobyły laury: Harry Potter i Komnata Tajemnic - najlepsza gra familijna; FIFA 2003 - najlepsza gra sportowa lub wyścigi; Medal Of Honor: Allied Assault: Spearhead - najlepszy dodatek do gry; Another War - najlepsza polska produkcja; Syberia - najlepsza gra przygodowa; Need for Speed: Hot Pursuit 2 - 2 miejsce w kategorii „najlepsza gra sportowa lub wyścigi” The Sims Zwierzaki - 2 miejsce w kategorii „dodatek do gry” Operation Flashpoint Resistance - 3 miejsce w kategorii „dodatek do gry” Medal of Honor: Allied Assault - 3 miejsce wśród gier akcji.