News - Car Mechanic Simulator 2018 w planie wydawniczym firmy Cenega

22.06.2017, Warszawa - Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że pudełkowa wersja gry Car Mechanic Simulator 2018 trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej 21 lipca br. Za lokalizację gry odpowiada wydawca. Grę poleca jeden z najpopularniejszych mechaników samochodowych w kraju, Adam Klimek.

Premierowe wydanie pudełkowe zawierać będzie dwustronny plakat oraz dodatek do pobrania z licencjonowanymi pojazdami marki Mazda: RX-3 Savanna oraz RX-7 o wartości 20 zł*.


Ponadto w sieci sklepów Media Expert dostępna będzie Edycja specjalna gry zawierająca dodatkowo kamizelką odblaskową do samochodu z logo Car Mechanic Simulator 2018.

 

Bestsellerowa seria wirtualnych warsztatów samochodów powraca z foto realistyczną grafiką, zaawansowaną fizyką, 200 interaktywnymi częściami, ponad 40 samochodami do naprawy, wieloma narzędziami do wykorzystania oraz 4 poziomami ulepszeń dla twojego serwisu! Dodatkowo, tytuł będzie oferować wsparcie dla moderów już od dnia premiery, dzięki czemu w grze będą mogły pojawiać się nowe pojazdy przygotowane przez fanów, oraz personalizowana ścieżka dźwiękowa, która umożliwi ustawianie własnego podkładu muzycznego podczas rozgrywki. Z kolei tryb „Złomowisko", który będzie później sprzedawany oddzielnie, postawi przed nami zadanie wyszukania konkretnego elementu spośród tysięcy części lub nawet całego samochodu, zakup za bezcen i sprzedaż z zyskiem.

 

Wśród nowości w Car Mechanic Simulator 2018 znajdą się:

 

·         Nowy system napraw

·         Nowy interfejs i wsparcie obsługi padów

·         Nowa fizyka

·         Magazyn części

·         Możliwość malowania pojazdów

·         Tor wyścigowy

 

* Przybliżona wartość DLC na platformie Steam w dniu premiery gry.22.06.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły