Lego City Tajny Agent - FAQ

1. Jakie są wymagania sprzętowe gry (wersja PC)?

Aktualne wymagania sprzętowe gry to:

 

System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 x64
Procesor: Intel Core i5-760 (4 * 2800), AMD Athlon X4 740 (2 * 3200)
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 560 Ti (1024 MB), Radeon HD 5850 (1024 MB)
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
Miejsce na dysku: 18 GB dostępnej przestrzeni

2. Pudełkowe wydanie gry nie zawiera płyty. W jaki sposób aktywować i zainstalować grę?

W pudełku z grą znajduje się kod autoryzacji nobox, który należy aktywować na stronie www.nobox.pl, (zgodnie z instrukcją zamieszczoną nad kodem):

 

- wejdź na stronę www.nobox.pl

 

- wprowadż i potwierdź swój adres e-mail

 

- wprowadź kod aktywacyjny z pudełka i kliknij Zatwierdź

 

- kliknij przycisk Pokaż, aby wyświetlić kod Steam lub przycisk Wyślij na mój e-mail


Uzyskany w ten sposób kod aktywacyjny Steam można aktywować w programie Steam, aby zainstalować grę. Jeśli posiadasz już zainstalowany program Steam i konto Steam, przejdź od razu do punktu 3.

 

1) pobierz i zainstaluj program Steam dostępny pod adresem:

 http://store.steampowered.com/about/

 

2) Uruchom program i zaloguj się na swoje konto Steam (jeśli nie posiadasz jeszcze konta, kliknij przycisk Stwórz nowe konto na ekranie logowania Steam lub utwórz je na stronie:

https://store.steampowered.com/join/?l=polish

 

Pamiętaj, aby zapisać dane logowania (login i hasło) do konta Steam. Będą one niezbędne do instalacji i uruchomienia gry w przyszłości.

3) Kliknij na menu Gry w górnym pasku programu i wybierz Aktywuj produkt na Steam

 

4) W wyświetlonym oknie kliknij Dalej, zaakceptuj umowę użytkownika Steam i wprowadź kod aktywacyjny Steam, uzyskany wcześniej na stronie nobox.pl

 

5) Kliknij Dalej i postępuj zgodnie z wyświetlanymi komunikatami aby pobrać grę. Po zakończeniu pobierania kliknij przycisk Graj w Bibliotece Steam, aby uruchomić grę.

3. Gra nie uruchamia się po instalacji, występuje czarny lub biały ekran przy próbie uruchomienia lub inne problemy z wyświetlaniem grafiki w grze.

Zalecamy sprawdzenie czy komputer, na którym zainstalowano grę, spełnia jej wymagania sprzętowe. Prosimy mieć na uwadze, że zintegrowane karty graficzne firmy Intel nie spełniają wymagań sprzętowych gry (ich wydajność jest zbyt niska).

W przypadku gdy karta graficzna spełnia minimalne wymagania sprzętowe gry, a mimo to problem występuje, może być on spowodowany przez nieaktualne lub uszkodzone sterowniki do karty graficznej. Informacje na temat aktualizacji sterownika można znaleźć w naszym poradniku.

4. Jak zmienić język programu Steam na polski?

W tym celu należy w programie Steam wybrać zakładkę View (Widok), następnie Settings (Ustawienia) i w zakładce Interface (Interfejs) wybrać język polski. Język zostanie zmieniony po ponownym uruchomieniu programu Steam.

5. Gra uruchamia się w języku angielskim, pomimo wybrania podczas instalacji języka polskiego.

Należy zmienić język w ustawieniach gry w aplikacji Steam. W tym celu należy (będąc w programie Steam) przejść do zakładki Biblioteka, kliknąć prawym przyciskiem myszy na nazwie gry w lewej części ekranu, wybrać Właściwości, następnie przejść do zakładki Język i wybrać język polski. Po zatwierdzeniu wyboru Steam automatycznie pobierze wybraną wersję językową (jeśli będzie to konieczne), po zakończeniu pobierania będzie można uruchomić grę.

6. Przy kolejnej instalacji gry, podczas aktywacji, wyświetla się komunikat:
"Podany kod produktu jest niepoprawny, ponieważ został już aktywowany przez konto Steam. Aktywacja produktu (…) nie została sfinalizowana."

Klucz został przypisany na stałe do konta w usłudze Steam, przy pierwszej instalacji gry. Przy kolejnych instalacjach gry należy logować się na to samo konto. W przypadku zagubienia danych do logowania do konta należy skorzystać z opcji Nie mogę się zalogować (przycisk ten jest widoczny przy logowaniu do usługi Steam). Porady dotyczące odzyskiwania konta Steam znajdują się poniżej.

7. Nie pamiętam swojego hasła/nazwy konta w usłudze Steam. Inne problemy z logowaniem do Steam.

Program Steam umożliwia odzyskanie konta, w przypadku gdy zapomnieliśmy loginu lub/i hasła. Szczegółowe porady dotyczące odzyskiwania konta Steam znajdują się w naszym poradniku:

Odzyskiwanie utraconego konta Steam